Przejdź do treści
Strona główna » News » Strony WWW – Twoja wizytówka w sieci

Strony WWW – Twoja wizytówka w sieci

vector internet conceptTrudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach firmę nie posiadającą własnej strony internetowej. Strona WWW to nie tylko kreowanie wizerunku wśród Klientów, ale przede wszystkim prosty i tani sposób dotarcia do informacji dla potencjalnych oraz obecnych klientów. Od lat tworzymy serwisy internetowe dlatego też nasza wiedza i doświadczenie a przede wszystkim zaangażowanie jest dla Państwa gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Każdy projekt wykonany przez nasz zespół charakteryzuje indywidualne podejście do rozwiązań zarówno pod kątem koncepcyjnym jak i informatycznym. My nie sprzedajemy programów, sprzedajemy pomysły i idee, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta. Serwisy WWW rozumiemy jako narzędzie informatyczne służące do osiągnięcia celu ekonomiczno-marketingowego. Stawiamy na jakość i użyteczność proponowanych przez nas rozwiązań informatycznych co z kolei przekłada się bezpośrednio na zadowolenie naszych Klientów.

Dbamy o to aby wszystkie nasze projektu spełniały kryteria wyznaczone przez organizację W3C oraz wymogi Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 października 2005 r. w sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz.U. 2005 nr 212 poz. 1766)

Większość naszych projektów opieramy na stworzonym przez nas oprogramowaniu do samodzielnego zarządzania treścią – SimpleCMS. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient samodzielnie zarządza zawartościa całego serwisu internetowego.

Co to oznacza dla Klienta?

Dzięki SimpleCMS Klient lub administrator po zalogowaniu się do specjalnie utworzonego panelu administracyjnego może dokonać m.in. następujących czynności:
* samodzielnie dodawać nowości, produkty, usługi
* samodzielnie dodawać nowe podstrony
* samodzielnie zmieniać treści wyświetlane w serwisie
* samodzielnie dodawać zdjęcia
* samodzielnie dodawać pliki do pobrania
* zarządzać bazą danych
* zarządzać uprawnieniami dla użytkowników
* wysyłać newsletter

Czy to jest trudne?

Nie. Do obsługi SimpleCMS wystarczy wiedza z zakresu podstawowej obsługi komputera . Nie trzeba znać żadnych języków programowania.

Jakie są korzyści dla Klienta?

Klient nie musi zlecać nam żadnych prac związanych ze zmianą zawartości serwisu internetowego. Każdą zmianę lub nowość może samodzielnie wprowadzić o każdej porze dnia i nocy.