Przejdź do treści
Strona główna » Portal TerazTeatr.pl

Portal TerazTeatr.pl

                                                                                          Teraz teatr jest dla ludzi!

TerazTeatr to społeczność skupiona wokół teatrów, ale skierowana do szerokiego odbiorcy. Znajdziesz na niej swoich ulubionych aktorów i reżyserów. Sprawdzisz jakie teatry są w twoim mieście, co jest dziś w repertuarze. Możesz także poznać młode talenty oraz nowe premiery, które przygotowywane są w sezonie. Funkcje społecznościowe pozwalają na ocenianie i dzielenie się swoimi odczuciami z innymi internautami.

Ale dlaczego TEATR?
– Powołanie do życia TerazTeatr.pl zainicjowała paląca potrzeba. Nikt z nas nie mógł skorzystać z informacji o teatrze podanej w przystępny sposób. Teatr to nie tylko temat dla krytyka teatralnego czy dziennikarza z działu kultura. To przede wszystkim forma rozrywki, może trochę bardziej szlachetnej, ale właśnie tak chcemy ją traktować. – mówią twórcy portalu.
– Stworzyliśmy TerazTeatr.pl dla osób, które chcą czerpać przyjemność z obcowania z teatrami, artystami i spektaklami. To także platforma promocji młodych talentów oraz docenienia zasłużonych artystów. Chcemy wspierać także instytucje i teatry, które muszą konkurować o uwagę widza z dużo potężniejszymi graczami – podkreśla redaktor naczelna Marta Gaik.

Platforma oparta na wieloletnich doświadczeniach

TerazTeatr.pl stworzyły dwie firmy, które zrealizowały wiele projektów dla klientów komercyjnych. Yes We Can – specjalizująca się w tworzeniu komunikacji buzz marketingowej, marketingu społecznościowym oraz ambientach interaktywnych oraz SimpleSoft – sprawni projektanci aplikacji WWW i programiści, którzy stworzyli również kilka projektów dla instytucji kulturalnych takich jak strona ScenaDlaTanca.pl , strona Festiwalu CiałoUmysl.pl, czy strona SpiritOfPoland.pl. Ze wspólnych doświadczeń tych firm powstała społeczność, która będzie się rozwijać z teatrami przez lata. Wejdzie do kanonu stron kulturalnych już w ciągu najbliższych miesięcy.

Równe szanse
Dajemy równe szanse zaistnienia zarówno znanym jak i nieznanym artystom i teatrom. Oferujemy obecność na portalu całkowicie bezpłatnie. Liczymy na tych bardzo znanych oraz na tych, dla których TerazTeatr.pl stanie się trampoliną do kariery. Użytkownikom za to gwarantujemy wolność ocen i wypowiedzi. Każdy z internautów może stać się krytykiem teatralnym. Wystarczy, że jednym kliknięciem oceni sztukę, spektakl czy artystę. Dla nas każdy głos się liczy.

Zapraszamy do korzystania z TerazTeatr.pl w sezonie 2016/2017.

 

Twórcy:
Marta Gaik: pomysłodawca, autor projektu funkcjonalnego, redaktor naczelny

Wojciech Dziurosz: autor projektu funkcjonalnego, architektury portalu
Hubert Górski: pomysłodawca, redaktor
Michał Mrowiec: naczelny programista i architekt baz danych
Lech Rowiński: autor projektu graficznego oraz logo

TerazTeatr.pl w repertuarze 24 godziny na dobę 365 dni w roku!
Cena biletu: 0 zł – promocja trwa cały czas, nie czekaj skorzystaj z kultury.

Jeśli chcesz z nami współpracować zapraszamy do kontaktu: kontakt@terazteatr.pl